• ddasfsdfsdf
  • dsaffsddas
  • dsfdsfdfsd
  • fdfsdfsdf1
  • DASD

Jiaxing Dongfang плетење Облечи Co, Ltd, основана во 1980 година, е добро познат извозно ориентирани претпријатија интегрирање на костимографија, плоча одлуки, прилагодени производство и продажба.

 

Компанијата се наоѓа во Домот на свилата во Кина во Jiaxing Сити, провинција Жеџијанг, со удобен превоз, чувствувате средина и убава глетка. Тоа е на западната страна на провинциски автопат 07 во Zhejiang покраината, и во близина на автострада Zhajiasu.

 

Компанијата има само-поддршка за увоз и извоз права, која им помага активно да се прошири на пазарот дома и во странство. Компанијата има звук организација, стандардизирани менаџмент, силна техничка сила и професионална опрема, користи напредни облека CAD дизајн и распоред систем. Ние, главно, се обврзуваат надворешната трговија наредби, бренд облека за обработка на OEM, соработка бренд и други услуги, како и да се фокусира на надворешни спортски и секојдневен облека.

 

Имаме производствен тим со добар квалитет на услуги и стандардизирани, строга и научни систем за управување, со што ефективно се гарантира и ветува на квалитетот на услугите на компанијата.

 

Сите вработени во Jiaxing Dongfang плетење Облечи копродукции, Ltd топло добредојде на сите нови и стари клиенти дома и во странство да ја посетите и да се распрашува.